Походи в гори

Зараз в більшості людей час, проведений в сидячому положенні, переважає над тим, що виділений для фізичних активностей. Без активностей будь-який організм слабне, хворіє і через те знов валяється перед екраном, “одужуючи”. Саме тому, ми пропонуємо нашим учасникам походи в гори, адже завдяки цьому вони:

1. Відновлюються. В поході учасникам доведеться багато рухатись і нести на собі певну вагу. Це чудове тренування м’язів і дихання. Водночас, очі, які перебувають в постійному напруженні від оточуючих екранів в цивілізації, будуть відпочивати. Плюс, свіже гірське повітря.

2. Розвиваються. Фізична стійкість, тренування рівноваги, терпіння, витривалість, щоденна організація побуту, навігація, прийняття рішень, планування – це далеко не все, що допомагають розвивати гори.

3. Релаксують. Гори дарують нескінченну кількість захопливих краєвидів. Цілодобово. Після походу в думках ще довго майорить найгарніший захід сонця, світанок, хмари під ногами, щільні тумани, сусідні хребти і полонини. Ягоди, трав’яний чай, відчуття полегшення після скидання рюкзака. Враженнями з походу ви ще довго будете надихатись в місті, а фотографіями і історіями – ділитись з друзями.